Logitech Logitech MX Anywhere 3S Mouse - RF Wireless + Bluetooth, Laser, 8000 DPI, Graphite Logitech
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-006929
- Saadavus: 5
-
86€
Logitech Logitech MX Anywhere 3S Mouse - RF Wireless + Bluetooth, Laser, 8000 DPI, Graphite Logitech
| All | |
| Brutokaal | 0.26 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 100.50 mm |
| Gross height (mm) | 34.40 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Netokaal | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3845 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.03 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: logitech logitech mx anywhere 3s mouse - rf wireless bluetooth, laser, 8000 dpi, graphite logitech, 910-006929, logitech, hiired

